Ремонт вікон у Києві та передмісті.

0683660541-Viber-Telegram
Телефонуйте з 7.00 до 23.00 без вихідних
etualua861@gmail.com
Геннадий Латай

Доброго дня, мене звати Геннадій Латай, я вітаю Вас на моєму сайті, та пропоную свої послуги з ремонту та регулювання пластикових вікон і балконних дверей, у Києві та передмісті.

На моєму YouTube каналі Геннадій Латай, ви можете переглянути мої навчальні відео про регулювання та ремонт пластикових вікон своїми руками, а саме:

1. Регулювання Притиску Стулки Пластикового Вікна. Фурнітура Siegenia-aubi.

У цьому відео я розповім вам, як правильно регулювати притискання стулки металопластикового вікна або балконних дверей, а саме, зміна положення ексцентриків/цапф (мин. або макс. притиск). Фурнітура Siegenia-aubi. Дотримуйтесь точних інструкцій і у вас все вийде))

2. Регулювання верхньої петлі пластикового вікна або балконних дверей своїми руками

Якщо перед вами постало питання, як своїми руками відрегулювати верхню петлю металопластикового вікна або балконних дверей, значить ви потрапили за адресою) У цьому відео я детально пояснюю, як своїми руками виконати регулювання верхньої петлі, запевняю вас, робиться це просто!

3. Регулювання нижньої петлі пластикового вікна або балконних дверей

У цьому ролику Ви зможете ознайомитися з регулюванням нижньої петлі металопластикового вікна або балконних дверей.

4. Стулка вікна відкривається одночасно у двох положеннях. Ремонт пластикових вікон своїми руками.

Дане відео буде корисно тим, у кого поворотно-відкидна стулка металопластикового вікна або двері стала відкриватися відразу в двох положеннях, відкидному і поворотному, одночасно. Сподіваюся, що дана інформація буде корисна у вирішенні проблеми металопластикової конструкції.

5. Дує з Пластикового Вікна - не притискається Низ Стулки. Регулювання пластикових вікон

У цьому відео я розповідаю про невелику проблему із пластиковим вікном, - дме з нижньої частини стулки, не притискається кут стулки до рами металопластикового вікна. Вирішуємо разом із Вами це маленьке непорозуміння) Бажаю Вам приємного перегляду!

6. Як зняти стулку пластикового вікна

Переглянувши це відео, як зняти стул пластикового вікна, ви запам'ятаєте цей простий процес на все життя!

7. Розблокування механізму пластикового вікна. Фурнітура Мако(Maco).

У цьому відео я покажу на конкретному прикладі, як відкрити блокований механізм металопластикового вікна з фурнітурою Мако(Maco). Все, як і завжди, дуже просто) Приємного перегляду бажаю!

8. Заміна ущільнювача на пластиковому вікні своїми руками

Подивившись це відео, Ви зможете своїми руками замінити ущільнювач на пластиковому вікні або балконних дверях.

9. Розблокування балконних дверей. Фурнітура Мако(Maco).

У цьому відео я покажу вам, як розблокувати балконні двері з фурнітурою Мако. Наголошую на тому, що цей спосіб розблокування підходить саме для цієї фурнітури з подібними іншими умовами, він не єдиний, а просто часто використовується, буде можливість показати інші варіанти, - скористаюся! Різні нюанси є, а отже, і різні способи, дії.

10. Регулювання пластикового вікна. Не тримається низ стулки вікна.

Якщо при відкритті стулки пластикового вікна під нахилом, не тримається низ стулки, тобто стулка вікна відкривається одночасно у відкидному і поворотному вигляді, то це відео допоможе вам самостійно усунути таку проблему.

11. Прокручується ручка пластикового вікна або балконних дверей

У вас прокручується ручка пластикового вікна чи балконних дверей? А може, прокручується ручка у вікні, а цапфи не спрацьовують? Переглянувши це відео, ви дізнаєтеся, з яких причин виникла така проблема з пластиковим вікном або дверима. І, повірте, регулювання пластикових вікон, як багато хто вважає, тут не допоможе. Ця проблема має дві причини, перша - зламаний механізм пластикового вікна, а якщо точніше, то привід, усунути цю поломку можна тільки шляхом заміни приводу на новий механізм. Друга причина - випав штифт з основи ручки, його, звичайно ж, можна забити назад, небагато, але краще замінити ручку на нову, щоб ця проблема не повторилася знову. Всім дякую за увагу, бажаю приємного перегляду!

12. Заміна Нижньої Петлі Пластикової Двері Фурнітура Мако(Масо). Ремонт пластикових вікон.

У цьому відео я покажу, як самостійно замінити нижню петлю, металопластикові вікна або балконні двері, фурнітура Мако(Maco), на аналогічну нижню петлю.

13. Регулювання вікон Зима Літо – немає такого режиму!

У цьому відео я розповідаю про регулювання режиму пластикового вікна літо зима, а саме про те, що такого режиму немає в принципі.

14. Змащення Ущільнювача Пластикового Вікна

У цьому відео я розповідаю як, чим і навіщо, потрібно змащувати гумовий ущільнювач пластикового вікна.